Jak zabalit svatební dar

Jak zabalit svatební darJestli jste se nechali inspirovat našimi nápady na svatební dary, máme pro Vás i tipy, jak svatební dar zabalit. Možností, jak zabalit svatební dar je hned několik. Samozřejmě záleží na tom, jaký svatební dar jste novomanželům pořídili.

Je nutno podotknout, že některé dary je škoda novomanželům předat zabalené. Jedná se většinou o rozměrné dary, pro které byste i těžko sháněli balící papír. V těchto případech stačí svatební dar převázat velkou mašlí a originální svatební dar je na světě.

Samotné balení svatebních darů lze také pojmout tradičně. V dnešní době už skoro všude seženete dárkovou tašku, krabičku nebo balící papír se svatebním motivem, ať už klasicky bílý například s decentními květy nebo s figurkami nevěsty a ženicha a nebo vtipný s nápisy Pan a Paní. Možností je nepřeberné množství. Svatební dar nemusí zdobit jen stuha s mašlí, zkuste jej doplnit živými nebo sušenými květinami, dekorací z prachového peří, kamínků, perliček a dalších ozdob. Na svatební dar můžete také připevnit kartičku s věnováním, ať novomanželé ví, od koho tento originální dar dostali.

Jak ale vtipně zabalit svatební dar? Jestli jste se rozhodli novomanželům darovat menší či větší finanční obnos, zkuste něco jiného než klasickou „obálkovou metodu“. Rozměňte peníze na mince ve stejné hodnotě a předejte je novomanželům v koženém měšci. Nebo je zarámujte do obrazu nebo vtipně předejte v uzamčeném malém trezoru s tajným kódem. Bankovky se dají také vkusně naaranžovat do kytice, se kterou budete novomanželům blahopřát.

Při balení svatebního daru mějte na paměti, že to, jak je svatební dar zabalený je neméně důležité, jako výběr svatebního daru samotný. Proto zapojte svou fantazii a doveďte Váš svatební dar k dokonalosti.